Бажаємо здоров’я

Бажаємо здоров’я

Роздрібна мережа «Бажаємо здоров'я» почала свою діяльність в 1995 році і займалася оптовим продажем лікарських засобів. Перша аптека мережі була відкрита в м. Києві в 2001 році. А сьогодні, всього через 9 років, наша мережа нараховує 89 аптек. Стратегія нашої мережі — розвиток і якість. Наш фірмовий знак можна побачити в п'ятнадцяти областях України, а саме: Києві, Чернігові та Чернігівській області, Вінниці та Вінницької області, Миколаєві, Миколаївській та Одеській областях, Черкасах та Черкаській області, Херсоні, Запоріжжі, а також в Дніпропетровській, Донецькій, Кіровоградській, Житомирській та Хмельницькій областях.

Ми пишаємося тим, що сьогодні в складі нашої мережі є великі підприємства у містах Чернігові та Вінниці зі своїми найстародавнішими аптеками. У 2006 році аптечна мережа «Бажаємо здоров'я» почала відкривати двері своїх аптек покупцям в Південному регіоні України. Тут наша мережа представлена ​​8 аптеками у містах Миколаєві, Вознесенську, Первомайську, Южноукраїнську, Балті. У перспективі, планується відкриття аптек в Херсонській області.

У 2007 році мережа аптек «Бажаємо здоров'я» почала відкривати свої аптеки у місті Дніпродзержинську Дніпропетровської області. Сьогодні ми відкрили для покупців вже 5 аптек.

Наша найголовніша мета сьогодні — це найвища якість обслуговування покупців. У нас є для цього всі умови: зайдіть в нашу аптеку і Ви будете приємно здивовані. Красивий інтер'єр, широкий асортимент лікарських засобів, висока якість обслуговування і професіоналізм нашого персоналу — ось запорука вирішення Ваших проблем.

Не може процвітати аптека, а тим більше все підприємство без зацікавленості та професіоналізму провізорів і фармацевтів, керівників структурних підрозділів. Для цього проводяться навчання фармацевтів та провізорів, тренінги, які проводять провідні фірми. Всі ці заходи дають свої позитивні результати:

  • збільшилася кількість постійних покупців;
  • покращилась якість обслуговування клієнтів, виріс професіоналізм колективу мережі.

Сьогодні в усіх аптеках представлений широкий асортимент медикаментів і виробів медичного призначення, як вітчизняних, так і зарубіжних виробників. Кожен покупець має можливість отримати необхідну інформацію про застосування будь-якого препарату дізнатися про аналоги, нових препаратах і схемах їх застосування. В аптеках працює аптечна довідка, через яку наш відвідувач може отримати повну інформацію про лікарський засіб і де його можна придбати.

Всі наші аптеки працюють з провідними оптовими постачальниками Україні, що допомагає забезпечити наявність і якість реалізованої продукції в нашій мережі. Всі медикаменти та предмети медичного призначення сертифіковані і мають реєстрацію МОЗ України.

В аптеках нашої мережі немає неякісних препаратів. Ми проводимо жорсткий контроль за реєстрацією препаратів, їх термінів придатності та приписів інспекції з контролю якості МОЗ України.

І найприємнішим для всіх співробітників нашої мережі і нашою гордістю є те, що ми не тільки займаємося продажем медикаментів, а в нашій мережі є аптеки, які займаються виготовленням лікарських форм.

І ще на базі наших аптек можуть проходити інтернатуру молоді фахівці. Ми створюємо робочі місця, ми дбаємо про своїх співробітників, ми якісно і швидко допоможемо вирішити Ваші проблеми. Приходьте і переконайтеся. Ми завжди раді Вам допомогти.

На главной странице сайта Вы можете получить информацию о наличии лекарств и их цене в аптеках сети «Бажаємо здоров’я», адреса аптек, телефоны, режим работы, посмотреть расположение аптек сети «Бажаємо здоров’я» на карте и определить наиболее удобный маршрут к интересующей аптеке. В разделе «Новости» представлена информация об акциях и дисконтных программах аптечной сети «Бажаємо здоров’я». Рекомендуем связаться по указанному контактному телефону и уточнить наличие и цену перед покупкой в аптеке «Бажаємо здоров’я» или заказать доставку через Интернет.
Коментарі
Інна 2015-01-03 18:27:37
Жаль ,що в Борщові немає такої аптеки!!!Живу в Скалі-Подільській,найближча аптека в Чорткові,теж не дуже близько.Було б добре замовити ліки через нову пошту.Лікуюся постійно і багато ліків треба,а препарати не дешеві,а в нас вони ще дорожчі...
Катерина 2015-06-19 18:46:00
дуже хороша аптека,низькі ціни,що дійсно в наш час тішить!!!!дуже гарний і вічливий персонал,тепер купую ліки тільки в цій аптеці)у нас вона тільки відкрилась)))
Введіть ваше ім'я

Введіть адресу електронної пошти

Введіть коментар

Ви робот?

Ваш коментар відправлено