В-плюс

В-плюс

Аптеки «В-ПЛЮС» і «ВАЛЬФАР» вже понад 10 років стабільно і успішно розвиваються на фармацевтичному ринку Дніпропетровська. Аптеки «В-ПЛЮС» і «ВАЛЬФАР» — це великий, згуртований колектив однодумців-професіоналів. В стабільності розвитку нашого бізнесу, в прагненні до постійного вдосконалення ми орієнтовані на довгострокову співпрацю з нашими покупцями і партнерами, з кожною людиною, прийнятим в наш колектив.

Головна умова для співробітників — працювати максимально ефективно, розцінювати інтереси клієнтів і компанії як свої особисті, не зупинятися на досягнутих результатах. Ефективна робота в аптеках «В-ПЛЮС» і «ВАЛЬФАР» є для кожного з нас найнадійнішою гарантією благополучного майбутнього.

Логотип нашої компанії являє собою зображення яблука, символіка якого зрозуміла і близька кожному. Яблуко — символізує життя, здоров'я, омолодження, вічну юність, безсмертя, чоловічу силу; уособлює народження дитини, відроджує силу весни, перетворює початок, а також пророцтво, мудрість, знання.

Бажаючи нашим покупцям здоров'я і благоденства, ми щиро віримо в те, що присутність яблука в логотипі, принесе удачу нашої компанії, а всім клієнтам аптек «В-ПЛЮС» і «ВАЛЬФАР» — молодість і красу, процвітання і силу, успіх, добро і любов.

Аптеки «В-ПЛЮС» і «ВАЛЬФАР» — це підкреслена увага до клієнта, сервіс та кваліфікована допомога. Один з основних принципів нашої роботи — орієнтація на максимальне задоволення потреб покупця. У кожній з наших аптек Вам нададуть широкий спектр послуг, Вас зацікавлено вислухають, проконсультують з питань вибору та прийому лікарських засобів, підберуть відповідні тільки для Вас засоби для лікування і підтримки Вашого здоров'я, донесуть інформацію про новинки фармацевтичного ринку. Ми прагнемо до того, щоб комплекс надаваних послуг відповідав індивідуальним вимогам будь-якого нашого покупця. Наші сподівання відображені в девізі компанії — Живіть здорово!

Для Вас ми пропонуємо тільки якісну та сертифіковану продукцію кращих світових виробників. Піклуючись про імідж нашої компанії, ми співпрацюємо тільки з надійними постачальниками. В наших аптеках ефективно функціонує організація вхідного контролю, додержання правил зберігання, контроль термінів придатності лікарських засобів і предметів медичного призначення.

вул. Леваневського, 10, тел.: (056) 770-30-15

На главной странице сайта Вы можете получить информацию о наличии лекарств и их цене в аптеках сети «В-плюс», адреса аптек, телефоны, режим работы, посмотреть расположение аптек сети «В-плюс» на карте и определить наиболее удобный маршрут к интересующей аптеке. В разделе «Новости» представлена информация об акциях и дисконтных программах аптечной сети «В-плюс». Рекомендуем связаться по указанному контактному телефону и уточнить наличие и цену перед покупкой в аптеке «В-плюс» или заказать доставку через Интернет.
Коментарі
Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим
Введіть ваше ім'я

Введіть адресу електронної пошти

Введіть коментар

Ви робот?

Ваш коментар відправлено